Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Malatya    PütürgeMalatya    Pütürge
NOHUTLUNOHUTLU
KOYÜKOYÜ
www.www.
nohutlum.nohutlum.
comcom


BİZEBİZE ULAŞIN ULAŞINinfo@nohutlum.com
Sitemizi Beğendiniz mi ?
Anket Anket

NASILNASIL GİDİLİR ? GİDİLİR ?
Kaydol
E-Bülten E-Bülten

SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için


VEFAT


defa gösterilmiştir
Beldemizin Sakinlerinden Kemal TİLBAÇ´ın (Kamoli BEKIR) Eşi Sultan TİLBAÇ ve Torunu Zehra İrem TİLBAÇ Pazar alışverişi için çıktıkları yolda bir kamyonun çarpması sonucu hayatlarını kaybetmişlerdir.Ailesinin,Yakınlarının ve Tüm Nohutlu Halkının Başı Sağolsun.ALLAH RÂHMET EYLESİN.
        Kaza, İstanbul 'un Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi Mevlana Caddesi Mehmet Akif Ersoy Camii önünde meydana geldi. Pazar alışverişi yaptıktan sonra torunu Zehra İrem TİLBAÇ ile birlikte eve dönen Sultan TİLBAÇ’a (50) yolun karşısına geçmeye çalışırken kamyon çarptı,kamyon sürücüsü ise kaçarak kayıplara karıştı. Sultan TİLBAÇ olay yerinde hayatını kaybetti. Minik İrem ise yoldan geçen bir sürücünün yardımıyla hastaneye kaldırıldı ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
 
        MERHUMELERE  ALLAH'TAN RÂHMET, AİLESİNE ve YAKINLARINA ALLAH'TAN SABIRLAR DİLERİZ.......
GÖNDERİLEN YORUMLARGÖNDERİLEN YORUMLAR

Ekleyen: RAMAZAN ALTUNDAŞ 01 Ekim 2012, Pazartesi 12:31
Allah cc rahmet eylesin .Yakınlarına ve kederli ailesine başsağlığı diler, Allah cc sabr_ı cemil niyaz eylesin diyorum.Kaderin önüne kimse geçemez hepimiz dirilmeye dirildikten sonra ölüme iman ettik.Ama böyle elemli üzüntü verici kazalar ile vatandaşlarımızın hayatını kaybetmesi ölüm acısını daha da artırmaktadır. KULLÛ NEFSUN ZAİKETUN MEVT. HER NEFİS ÖLÜMÜ TADACAKTIR.

Ekleyen: OSMAN BAHARÇİÇEK 01 Ekim 2012, Pazartesi 08:35
İnna lillahi ve inna ileyhi raciun muhakakki biz Allah"tan geldik ve yine o"na döneceği.Tilbaç Ailesne sabırlar diliyorum.Rabim vefat eden sultan yengemize ve minik zehraya rahmet etsin.Mekanları cennet olsun.

Ekleyen: HACI TİMURTAŞ 30 Eylül 2012, Pazar 09:56
MERHUME'LERE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE ve TÜM YAKINLARINA SABIRLAR DİLİYORUZ TÜM SEVENLRİNİN BAŞI SAĞOLSUN ALLAH RAHMET EYLESİN.
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,1885

© 2012 nohutlum.com
www.nohutlum.com http://www.nohutlum.com

Tam Ekran